Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Jasień PKM08:57
Jasieńska08:59
Gronostajowa (n/ż)09:01
Źródlana09:02
Zwierzyniecka (n/ż)09:03
Jasień Pólnicy09:05
Jaworowa09:06
Jeziorowa
 
09:08
0 min.
 
Leszczynowa09:091 min.
 
Szadółki09:102 min.
 
Przywidzka09:124 min.
 
Czermińskiego09:135 min.
 
Rębowo09:146 min.
 
Baśniowa09:168 min.
 
Elfów09:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)09:1911 min.
 
Wieżycka09:2113 min.
 
Niepołomicka09:2315 min.
 
Łódzka (n/ż)09:2517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:2618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy