Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Jasień PKM09:37
Jasieńska09:39
Gronostajowa (n/ż)09:41
Źródlana09:42
Zwierzyniecka (n/ż)09:43
Jasień Pólnicy09:45
Jaworowa09:46
Jeziorowa
 
09:48
0 min.
 
Leszczynowa09:491 min.
 
Szadółki09:502 min.
 
Przywidzka09:524 min.
 
Czermińskiego09:535 min.
 
Rębowo09:546 min.
 
Baśniowa09:568 min.
 
Elfów09:5810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)09:5911 min.
 
Wieżycka10:0113 min.
 
Niepołomicka10:0315 min.
 
Łódzka (n/ż)10:0517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy