Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Jasień PKM09:57
Jasieńska09:59
Gronostajowa (n/ż)10:01
Źródlana10:02
Zwierzyniecka (n/ż)10:03
Jasień Pólnicy10:05
Jaworowa10:06
Jeziorowa
 
10:08
0 min.
 
Leszczynowa10:091 min.
 
Szadółki10:102 min.
 
Przywidzka10:124 min.
 
Czermińskiego10:135 min.
 
Rębowo10:146 min.
 
Baśniowa10:168 min.
 
Elfów10:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)10:1911 min.
 
Wieżycka10:2113 min.
 
Niepołomicka10:2315 min.
 
Łódzka (n/ż)10:2517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy