Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Jasień PKM10:57
Jasieńska10:59
Gronostajowa (n/ż)11:01
Źródlana11:02
Zwierzyniecka (n/ż)11:03
Jasień Pólnicy11:05
Jaworowa11:06
Jeziorowa
 
11:08
0 min.
 
Leszczynowa11:091 min.
 
Szadółki11:102 min.
 
Przywidzka11:124 min.
 
Czermińskiego11:135 min.
 
Rębowo11:146 min.
 
Baśniowa11:168 min.
 
Elfów11:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)11:1911 min.
 
Wieżycka11:2113 min.
 
Niepołomicka11:2315 min.
 
Łódzka (n/ż)11:2517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:2618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy