Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Jasień PKM11:57
Jasieńska11:59
Gronostajowa (n/ż)12:01
Źródlana12:02
Zwierzyniecka (n/ż)12:03
Jasień Pólnicy12:05
Jaworowa12:06
Jeziorowa
 
12:08
0 min.
 
Leszczynowa12:091 min.
 
Szadółki12:102 min.
 
Przywidzka12:124 min.
 
Czermińskiego12:135 min.
 
Rębowo12:146 min.
 
Baśniowa12:168 min.
 
Elfów12:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)12:1911 min.
 
Wieżycka12:2113 min.
 
Niepołomicka12:2315 min.
 
Łódzka (n/ż)12:2517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy