Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Jasień PKM12:27
Jasieńska12:29
Gronostajowa (n/ż)12:31
Źródlana12:32
Zwierzyniecka (n/ż)12:33
Jasień Pólnicy12:35
Jaworowa12:36
Jeziorowa
 
12:38
0 min.
 
Leszczynowa12:391 min.
 
Szadółki12:402 min.
 
Przywidzka12:424 min.
 
Czermińskiego12:435 min.
 
Rębowo12:446 min.
 
Baśniowa12:468 min.
 
Elfów12:4810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)12:4911 min.
 
Wieżycka12:5113 min.
 
Niepołomicka12:5315 min.
 
Łódzka (n/ż)12:5517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy