Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Jasień PKM14:01
Jasieńska14:03
Gronostajowa (n/ż)14:05
Źródlana14:06
Zwierzyniecka (n/ż)14:07
Jasień Pólnicy14:09
Jaworowa14:11
Jeziorowa
 
14:13
0 min.
 
Leszczynowa14:141 min.
 
Szadółki14:152 min.
 
Przywidzka14:185 min.
 
Czermińskiego14:207 min.
 
Rębowo14:218 min.
 
Baśniowa14:2310 min.
 
Elfów14:2512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)14:2613 min.
 
Wieżycka14:2815 min.
 
Niepołomicka14:3017 min.
 
Łódzka (n/ż)14:3219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:3320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy