Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Jasień PKM14:21
Jasieńska14:23
Gronostajowa (n/ż)14:25
Źródlana14:26
Zwierzyniecka (n/ż)14:27
Jasień Pólnicy14:29
Jaworowa14:31
Jeziorowa
 
14:33
0 min.
 
Leszczynowa14:341 min.
 
Szadółki14:352 min.
 
Przywidzka14:385 min.
 
Czermińskiego14:407 min.
 
Rębowo14:418 min.
 
Baśniowa14:4310 min.
 
Elfów14:4512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)14:4613 min.
 
Wieżycka14:4815 min.
 
Niepołomicka14:5017 min.
 
Łódzka (n/ż)14:5219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy