Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Jasień PKM14:41
Jasieńska14:43
Gronostajowa (n/ż)14:45
Źródlana14:46
Zwierzyniecka (n/ż)14:47
Jasień Pólnicy14:49
Jaworowa14:51
Jeziorowa
 
14:53
0 min.
 
Leszczynowa14:541 min.
 
Szadółki14:552 min.
 
Przywidzka14:585 min.
 
Czermińskiego15:007 min.
 
Rębowo15:018 min.
 
Baśniowa15:0310 min.
 
Elfów15:0512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)15:0613 min.
 
Wieżycka15:0815 min.
 
Niepołomicka15:1017 min.
 
Łódzka (n/ż)15:1219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy