Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Jasień PKM15:01
Jasieńska15:03
Gronostajowa (n/ż)15:05
Źródlana15:06
Zwierzyniecka (n/ż)15:07
Jasień Pólnicy15:09
Jaworowa15:11
Jeziorowa
 
15:13
0 min.
 
Leszczynowa15:141 min.
 
Szadółki15:152 min.
 
Przywidzka15:185 min.
 
Czermińskiego15:207 min.
 
Rębowo15:218 min.
 
Baśniowa15:2310 min.
 
Elfów15:2512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)15:2613 min.
 
Wieżycka15:2815 min.
 
Niepołomicka15:3017 min.
 
Łódzka (n/ż)15:3219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy