Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Jasień PKM16:01
Jasieńska16:03
Gronostajowa (n/ż)16:05
Źródlana16:06
Zwierzyniecka (n/ż)16:07
Jasień Pólnicy16:09
Jaworowa16:11
Jeziorowa
 
16:13
0 min.
 
Leszczynowa16:141 min.
 
Szadółki16:152 min.
 
Przywidzka16:185 min.
 
Czermińskiego16:207 min.
 
Rębowo16:218 min.
 
Baśniowa16:2310 min.
 
Elfów16:2512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)16:2613 min.
 
Wieżycka16:2815 min.
 
Niepołomicka16:3017 min.
 
Łódzka (n/ż)16:3219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy