Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Jasień PKM16:21
Jasieńska16:23
Gronostajowa (n/ż)16:25
Źródlana16:26
Zwierzyniecka (n/ż)16:27
Jasień Pólnicy16:29
Jaworowa16:31
Jeziorowa
 
16:33
0 min.
 
Leszczynowa16:341 min.
 
Szadółki16:352 min.
 
Przywidzka16:385 min.
 
Czermińskiego16:407 min.
 
Rębowo16:418 min.
 
Baśniowa16:4310 min.
 
Elfów16:4512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)16:4613 min.
 
Wieżycka16:4815 min.
 
Niepołomicka16:5017 min.
 
Łódzka (n/ż)16:5219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy