Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Jasień PKM16:41
Jasieńska16:43
Gronostajowa (n/ż)16:45
Źródlana16:46
Zwierzyniecka (n/ż)16:47
Jasień Pólnicy16:49
Jaworowa16:51
Jeziorowa
 
16:53
0 min.
 
Leszczynowa16:541 min.
 
Szadółki16:552 min.
 
Przywidzka16:585 min.
 
Czermińskiego17:007 min.
 
Rębowo17:018 min.
 
Baśniowa17:0310 min.
 
Elfów17:0512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)17:0613 min.
 
Wieżycka17:0815 min.
 
Niepołomicka17:1017 min.
 
Łódzka (n/ż)17:1219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy