Rozkład jazdy na: Nd., 31.05.2020
Jasień PKM17:01
Jasieńska17:03
Gronostajowa (n/ż)17:05
Źródlana17:06
Zwierzyniecka (n/ż)17:07
Jasień Pólnicy17:09
Jaworowa17:10
Jeziorowa
 
17:12
0 min.
 
Leszczynowa17:131 min.
 
Szadółki17:142 min.
 
Przywidzka17:175 min.
 
Czermińskiego17:197 min.
 
Rębowo17:208 min.
 
Baśniowa17:2210 min.
 
Elfów17:2412 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)17:2513 min.
 
Wieżycka17:2715 min.
 
Niepołomicka17:2917 min.
 
Łódzka (n/ż)17:3119 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy