Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Jasień PKM17:21
Jasieńska17:23
Gronostajowa (n/ż)17:25
Źródlana17:26
Zwierzyniecka (n/ż)17:27
Jasień Pólnicy17:29
Jaworowa17:30
Jeziorowa
 
17:32
0 min.
 
Leszczynowa17:331 min.
 
Szadółki17:342 min.
 
Przywidzka17:375 min.
 
Czermińskiego17:397 min.
 
Rębowo17:408 min.
 
Baśniowa17:4210 min.
 
Elfów17:4412 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)17:4513 min.
 
Wieżycka17:4715 min.
 
Niepołomicka17:4917 min.
 
Łódzka (n/ż)17:5119 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:5220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy