Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Jasień PKM05:44
Jasieńska05:46
Gronostajowa (n/ż)05:48
Źródlana05:49
Zwierzyniecka (n/ż)05:50
Jasień Pólnicy05:52
Jaworowa05:53
Jeziorowa
 
05:55
0 min.
 
Leszczynowa05:561 min.
 
Szadółki05:572 min.
 
Przywidzka05:583 min.
 
Czermińskiego05:594 min.
 
Rębowo06:005 min.
 
Baśniowa06:027 min.
 
Elfów06:049 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)06:0510 min.
 
Wieżycka06:0712 min.
 
Niepołomicka06:0914 min.
 
Łódzka (n/ż)06:1116 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy