Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Jasień PKM19:27
Jasieńska19:29
Gronostajowa (n/ż)19:31
Źródlana19:32
Zwierzyniecka (n/ż)19:33
Jasień Pólnicy19:35
Jaworowa19:36
Jeziorowa
 
19:38
0 min.
 
Leszczynowa19:391 min.
 
Szadółki19:402 min.
 
Przywidzka19:435 min.
 
Czermińskiego19:446 min.
 
Rębowo19:457 min.
 
Baśniowa19:479 min.
 
Elfów19:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)19:5012 min.
 
Wieżycka19:5214 min.
 
Niepołomicka19:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)19:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy