Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Jasień PKM20:27
Jasieńska20:29
Gronostajowa (n/ż)20:31
Źródlana20:32
Zwierzyniecka (n/ż)20:33
Jasień Pólnicy20:35
Jaworowa20:36
Jeziorowa
 
20:38
0 min.
 
Leszczynowa20:391 min.
 
Szadółki20:402 min.
 
Przywidzka20:424 min.
 
Czermińskiego20:435 min.
 
Rębowo20:446 min.
 
Baśniowa20:468 min.
 
Elfów20:4810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)20:4911 min.
 
Wieżycka20:5113 min.
 
Niepołomicka20:5214 min.
 
Łódzka (n/ż)20:5416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy