Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Jasień PKM20:57
Jasieńska20:59
Gronostajowa (n/ż)21:01
Źródlana21:02
Zwierzyniecka (n/ż)21:03
Jasień Pólnicy21:05
Jaworowa21:06
Jeziorowa
 
21:08
0 min.
 
Leszczynowa21:091 min.
 
Szadółki21:102 min.
 
Przywidzka21:124 min.
 
Czermińskiego21:135 min.
 
Rębowo21:146 min.
 
Baśniowa21:168 min.
 
Elfów21:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)21:1911 min.
 
Wieżycka21:2113 min.
 
Niepołomicka21:2214 min.
 
Łódzka (n/ż)21:2416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy