Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Jasień PKM21:27
Jasieńska21:29
Gronostajowa (n/ż)21:31
Źródlana21:32
Zwierzyniecka (n/ż)21:33
Jasień Pólnicy21:35
Jaworowa21:36
Jeziorowa
 
21:38
0 min.
 
Leszczynowa21:391 min.
 
Szadółki21:402 min.
 
Przywidzka21:424 min.
 
Czermińskiego21:435 min.
 
Rębowo21:446 min.
 
Baśniowa21:468 min.
 
Elfów21:4810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)21:4911 min.
 
Wieżycka21:5113 min.
 
Niepołomicka21:5214 min.
 
Łódzka (n/ż)21:5416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:5517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy