Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Jasień PKM21:57
Jasieńska21:59
Gronostajowa (n/ż)22:01
Źródlana22:02
Zwierzyniecka (n/ż)22:03
Jasień Pólnicy22:05
Jaworowa22:06
Jeziorowa
 
22:08
0 min.
 
Leszczynowa22:091 min.
 
Szadółki22:102 min.
 
Przywidzka22:124 min.
 
Czermińskiego22:135 min.
 
Rębowo22:146 min.
 
Baśniowa22:168 min.
 
Elfów22:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)22:1911 min.
 
Wieżycka22:2113 min.
 
Niepołomicka22:2214 min.
 
Łódzka (n/ż)22:2416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy