Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jasień PKM22:27
Jasieńska22:29
Gronostajowa (n/ż)22:31
Źródlana22:32
Zwierzyniecka (n/ż)22:33
Jasień Pólnicy22:35
Jaworowa22:36
Jeziorowa
 
22:38
0 min.
 
Leszczynowa22:391 min.
 
Szadółki22:402 min.
 
Przywidzka22:424 min.
 
Czermińskiego22:435 min.
 
Rębowo22:446 min.
 
Baśniowa22:468 min.
 
Elfów22:4810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)22:4911 min.
 
Wieżycka22:5113 min.
 
Niepołomicka22:5214 min.
 
Łódzka (n/ż)22:5416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:5517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy