Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Jasień PKM06:57
Jasieńska06:59
Gronostajowa (n/ż)07:01
Źródlana07:02
Zwierzyniecka (n/ż)07:03
Jasień Pólnicy07:05
Jaworowa07:06
Jeziorowa
 
07:08
0 min.
 
Leszczynowa07:091 min.
 
Szadółki07:102 min.
 
Przywidzka07:124 min.
 
Czermińskiego07:135 min.
 
Rębowo07:146 min.
 
Baśniowa07:168 min.
 
Elfów07:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)07:1911 min.
 
Wieżycka07:2113 min.
 
Niepołomicka07:2214 min.
 
Łódzka (n/ż)07:2416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy