Rozkład jazdy na: Nd., 12.07.2020
Jasień PKM07:27
Jasieńska07:29
Gronostajowa (n/ż)07:31
Źródlana07:32
Zwierzyniecka (n/ż)07:33
Jasień Pólnicy07:35
Jaworowa07:36
Jeziorowa
 
07:38
0 min.
 
Leszczynowa07:391 min.
 
Szadółki07:402 min.
 
Przywidzka07:424 min.
 
Czermińskiego07:435 min.
 
Rębowo07:446 min.
 
Baśniowa07:468 min.
 
Elfów07:4810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)07:4911 min.
 
Wieżycka07:5113 min.
 
Niepołomicka07:5214 min.
 
Łódzka (n/ż)07:5416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:5517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy