Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Jasień PKM07:57
Jasieńska07:59
Gronostajowa (n/ż)08:01
Źródlana08:02
Zwierzyniecka (n/ż)08:03
Jasień Pólnicy08:05
Jaworowa08:06
Jeziorowa
 
08:08
0 min.
 
Leszczynowa08:091 min.
 
Szadółki08:102 min.
 
Przywidzka08:124 min.
 
Czermińskiego08:135 min.
 
Rębowo08:146 min.
 
Baśniowa08:168 min.
 
Elfów08:1810 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)08:1911 min.
 
Wieżycka08:2113 min.
 
Niepołomicka08:2214 min.
 
Łódzka (n/ż)08:2416 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy