Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Jasień PKM08:57
Jasieńska08:59
Gronostajowa (n/ż)09:01
Źródlana09:02
Zwierzyniecka (n/ż)09:03
Jasień Pólnicy09:05
Jaworowa09:06
Jeziorowa
 
09:08
0 min.
 
Leszczynowa09:091 min.
 
Szadółki09:102 min.
 
Przywidzka09:124 min.
 
Czermińskiego09:146 min.
 
Rębowo09:157 min.
 
Baśniowa09:179 min.
 
Elfów09:1911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)09:2012 min.
 
Wieżycka09:2214 min.
 
Niepołomicka09:2416 min.
 
Łódzka (n/ż)09:2618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy