Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Jasień PKM09:27
Jasieńska09:29
Gronostajowa (n/ż)09:31
Źródlana09:32
Zwierzyniecka (n/ż)09:33
Jasień Pólnicy09:35
Jaworowa09:36
Jeziorowa
 
09:38
0 min.
 
Leszczynowa09:391 min.
 
Szadółki09:402 min.
 
Przywidzka09:424 min.
 
Czermińskiego09:446 min.
 
Rębowo09:457 min.
 
Baśniowa09:479 min.
 
Elfów09:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)09:5012 min.
 
Wieżycka09:5214 min.
 
Niepołomicka09:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)09:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy