Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Jasień PKM12:57
Jasieńska12:59
Gronostajowa (n/ż)13:01
Źródlana13:02
Zwierzyniecka (n/ż)13:03
Jasień Pólnicy13:05
Jaworowa13:06
Jeziorowa
 
13:08
0 min.
 
Leszczynowa13:091 min.
 
Szadółki13:102 min.
 
Przywidzka13:124 min.
 
Czermińskiego13:146 min.
 
Rębowo13:157 min.
 
Baśniowa13:179 min.
 
Elfów13:1911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)13:2012 min.
 
Wieżycka13:2214 min.
 
Niepołomicka13:2416 min.
 
Łódzka (n/ż)13:2618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy