{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Jasień PKM14:27
Jasieńska14:29
Gronostajowa (n/ż)14:31
Źródlana14:32
Zwierzyniecka (n/ż)14:33
Jasień Pólnicy14:35
Jaworowa14:36
Jeziorowa
 
14:38
0 min.
 
Leszczynowa14:391 min.
 
Szadółki14:402 min.
 
Przywidzka14:424 min.
 
Czermińskiego14:446 min.
 
Rębowo14:457 min.
 
Baśniowa14:479 min.
 
Elfów14:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)14:5012 min.
 
Wieżycka14:5214 min.
 
Niepołomicka14:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)14:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy