Rozkład jazdy na: So., 4.07.2020
Jasień PKM14:57
Jasieńska14:59
Gronostajowa (n/ż)15:01
Źródlana15:02
Zwierzyniecka (n/ż)15:03
Jasień Pólnicy15:05
Jaworowa15:06
Jeziorowa
 
15:08
0 min.
 
Leszczynowa15:091 min.
 
Szadółki15:102 min.
 
Przywidzka15:124 min.
 
Czermińskiego15:146 min.
 
Rębowo15:157 min.
 
Baśniowa15:179 min.
 
Elfów15:1911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)15:2012 min.
 
Wieżycka15:2214 min.
 
Niepołomicka15:2416 min.
 
Łódzka (n/ż)15:2618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy