Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Jasień PKM06:41
Jasieńska06:43
Gronostajowa (n/ż)06:45
Źródlana06:46
Zwierzyniecka (n/ż)06:47
Jasień Pólnicy06:49
Jaworowa06:51
Jeziorowa
 
06:53
0 min.
 
Leszczynowa06:552 min.
 
Szadółki06:563 min.
 
Przywidzka06:585 min.
 
Czermińskiego07:007 min.
 
Rębowo07:018 min.
 
Baśniowa07:0310 min.
 
Elfów07:0512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)07:0613 min.
 
Wieżycka07:0815 min.
 
Niepołomicka07:1017 min.
 
Łódzka (n/ż)07:1219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy