Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Jasień PKM15:27
Jasieńska15:29
Gronostajowa (n/ż)15:31
Źródlana15:32
Zwierzyniecka (n/ż)15:33
Jasień Pólnicy15:35
Jaworowa15:36
Jeziorowa
 
15:38
0 min.
 
Leszczynowa15:391 min.
 
Szadółki15:402 min.
 
Przywidzka15:424 min.
 
Czermińskiego15:446 min.
 
Rębowo15:457 min.
 
Baśniowa15:479 min.
 
Elfów15:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)15:5012 min.
 
Wieżycka15:5214 min.
 
Niepołomicka15:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)15:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy