Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Jasień PKM16:57
Jasieńska16:59
Gronostajowa (n/ż)17:01
Źródlana17:02
Zwierzyniecka (n/ż)17:03
Jasień Pólnicy17:05
Jaworowa17:06
Jeziorowa
 
17:08
0 min.
 
Leszczynowa17:091 min.
 
Szadółki17:102 min.
 
Przywidzka17:124 min.
 
Czermińskiego17:146 min.
 
Rębowo17:157 min.
 
Baśniowa17:179 min.
 
Elfów17:1911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)17:2012 min.
 
Wieżycka17:2214 min.
 
Niepołomicka17:2416 min.
 
Łódzka (n/ż)17:2618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy