Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Jasień PKM18:27
Jasieńska18:29
Gronostajowa (n/ż)18:31
Źródlana18:32
Zwierzyniecka (n/ż)18:33
Jasień Pólnicy18:35
Jaworowa18:36
Jeziorowa
 
18:38
0 min.
 
Leszczynowa18:391 min.
 
Szadółki18:402 min.
 
Przywidzka18:424 min.
 
Czermińskiego18:446 min.
 
Rębowo18:457 min.
 
Baśniowa18:479 min.
 
Elfów18:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)18:5012 min.
 
Wieżycka18:5214 min.
 
Niepołomicka18:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)18:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy