Rozkład jazdy na: So., 4.07.2020
Jasień PKM18:57
Jasieńska18:59
Gronostajowa (n/ż)19:01
Źródlana19:02
Zwierzyniecka (n/ż)19:03
Jasień Pólnicy19:05
Jaworowa19:06
Jeziorowa
 
19:08
0 min.
 
Leszczynowa19:091 min.
 
Szadółki19:102 min.
 
Przywidzka19:124 min.
 
Czermińskiego19:146 min.
 
Rębowo19:157 min.
 
Baśniowa19:179 min.
 
Elfów19:1911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)19:2012 min.
 
Wieżycka19:2214 min.
 
Niepołomicka19:2416 min.
 
Łódzka (n/ż)19:2618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy