Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Jasień PKM19:57
Jasieńska19:59
Gronostajowa (n/ż)20:01
Źródlana20:02
Zwierzyniecka (n/ż)20:03
Jasień Pólnicy20:05
Jaworowa20:06
Jeziorowa
 
20:08
0 min.
 
Leszczynowa20:091 min.
 
Szadółki20:102 min.
 
Przywidzka20:124 min.
 
Czermińskiego20:146 min.
 
Rębowo20:157 min.
 
Baśniowa20:179 min.
 
Elfów20:1911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)20:2012 min.
 
Wieżycka20:2214 min.
 
Niepołomicka20:2416 min.
 
Łódzka (n/ż)20:2618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy