Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Jasień PKM20:27
Jasieńska20:29
Gronostajowa (n/ż)20:31
Źródlana20:32
Zwierzyniecka (n/ż)20:33
Jasień Pólnicy20:35
Jaworowa20:36
Jeziorowa
 
20:38
0 min.
 
Leszczynowa20:391 min.
 
Szadółki20:402 min.
 
Przywidzka20:424 min.
 
Czermińskiego20:446 min.
 
Rębowo20:457 min.
 
Baśniowa20:479 min.
 
Elfów20:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)20:5012 min.
 
Wieżycka20:5214 min.
 
Niepołomicka20:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)20:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy