Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Jasień PKM07:21
Jasieńska07:23
Gronostajowa (n/ż)07:25
Źródlana07:26
Zwierzyniecka (n/ż)07:27
Jasień Pólnicy07:29
Jaworowa07:31
Jeziorowa
 
07:33
0 min.
 
Leszczynowa07:352 min.
 
Szadółki07:363 min.
 
Przywidzka07:385 min.
 
Czermińskiego07:407 min.
 
Rębowo07:418 min.
 
Baśniowa07:4310 min.
 
Elfów07:4512 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)07:4613 min.
 
Wieżycka07:4815 min.
 
Niepołomicka07:5017 min.
 
Łódzka (n/ż)07:5219 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:5320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy