Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Otomin - Pętla15:32
Otomin Sarnia15:34
Otomin Dziewicza (n/ż)15:36
Lubowidzka (n/ż)15:37
Szadółki Obwodnica (n/ż)15:38
Przywidzka15:41
Szadółki15:42
Leszczynowa
 
15:44
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze15:451 min.
 
Ujeścisko15:495 min.
 
Kielecka15:517 min.
 
Przemyska15:539 min.
 
Wilanowska15:5511 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:5612 min.
 
Emaus15:5915 min.
 
Siedlce16:0016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy