Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Otomin - Pętla21:42
Otomin Sarnia21:44
Otomin Dziewicza (n/ż)21:46
Lubowidzka (n/ż)21:47
Szadółki Obwodnica (n/ż)21:48
Przywidzka21:49
Szadółki21:50
Leszczynowa
 
21:51
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze21:521 min.
 
Ujeścisko21:554 min.
 
Kielecka21:576 min.
 
Przemyska21:598 min.
 
Wilanowska22:009 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:0110 min.
 
Emaus22:0312 min.
 
Siedlce22:0413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy