Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Otomin - Pętla09:02
Otomin Sarnia09:04
Otomin Dziewicza (n/ż)09:06
Lubowidzka (n/ż)09:07
Szadółki Obwodnica (n/ż)09:08
Przywidzka09:10
Szadółki09:11
Leszczynowa
 
09:13
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze09:141 min.
 
Ujeścisko09:174 min.
 
Kielecka09:196 min.
 
Przemyska09:218 min.
 
Wilanowska09:2310 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:2411 min.
 
Emaus09:2714 min.
 
Siedlce09:2815 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy