Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Otomin - Pętla12:07
Otomin Sarnia12:09
Otomin Dziewicza (n/ż)12:11
Lubowidzka (n/ż)12:12
Szadółki Obwodnica (n/ż)12:13
Przywidzka12:15
Szadółki12:16
Leszczynowa
 
12:18
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze12:191 min.
 
Ujeścisko12:224 min.
 
Kielecka12:246 min.
 
Przemyska12:268 min.
 
Wilanowska12:2810 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:2911 min.
 
Emaus12:3214 min.
 
Siedlce12:3315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy