Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Otomin - Pętla19:41
Otomin Sarnia19:43
Otomin Dziewicza (n/ż)19:45
Lubowidzka (n/ż)19:46
Szadółki Obwodnica (n/ż)19:47
Przywidzka19:49
Szadółki19:50
Leszczynowa
 
19:52
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze19:531 min.
 
Ujeścisko19:564 min.
 
Kielecka19:586 min.
 
Przemyska20:008 min.
 
Wilanowska20:0210 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:0311 min.
 
Emaus20:0614 min.
 
Siedlce20:0715 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy