Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Otomin - Pętla22:56
Otomin Sarnia22:58
Otomin Dziewicza (n/ż)23:00
Lubowidzka (n/ż)23:01
Szadółki Obwodnica (n/ż)23:02
Przywidzka23:03
Szadółki23:04
Leszczynowa
 
23:05
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze23:061 min.
 
Ujeścisko23:094 min.
 
Kielecka23:116 min.
 
Przemyska23:138 min.
 
Wilanowska23:149 min.
 
Cmentarz Łostowicki23:1510 min.
 
Emaus23:1712 min.
 
Siedlce23:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy