Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Otomin - Pętla17:31
Otomin Sarnia17:33
Otomin Dziewicza (n/ż)17:35
Lubowidzka (n/ż)17:36
Szadółki Obwodnica (n/ż)17:37
Przywidzka17:40
Szadółki17:41
Leszczynowa17:43
Lawendowe Wzgórze
 
17:44
0 min.
 
Ujeścisko17:484 min.
 
Kielecka17:506 min.
 
Przemyska17:528 min.
 
Wilanowska17:5410 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:5511 min.
 
Emaus17:5814 min.
 
Siedlce17:5915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy