Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Otomin - Pętla05:00
Otomin Sarnia05:02
Otomin Dziewicza (n/ż)05:04
Lubowidzka (n/ż)05:05
Szadółki Obwodnica (n/ż)05:06
Przywidzka05:07
Szadółki05:08
Leszczynowa05:09
Lawendowe Wzgórze
 
05:10
0 min.
 
Ujeścisko05:133 min.
 
Kielecka05:155 min.
 
Przemyska05:177 min.
 
Wilanowska05:199 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:2010 min.
 
Emaus05:2313 min.
 
Siedlce05:2414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy