Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Otomin - Pętla05:42
Otomin Sarnia05:44
Otomin Dziewicza (n/ż)05:46
Lubowidzka (n/ż)05:47
Szadółki Obwodnica (n/ż)05:48
Przywidzka05:49
Szadółki05:50
Leszczynowa05:51
Lawendowe Wzgórze
 
05:52
0 min.
 
Ujeścisko05:553 min.
 
Kielecka05:575 min.
 
Przemyska05:597 min.
 
Wilanowska06:019 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:0210 min.
 
Emaus06:0513 min.
 
Siedlce06:0614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy