Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Otomin - Pętla10:07
Otomin Sarnia10:09
Otomin Dziewicza (n/ż)10:11
Lubowidzka (n/ż)10:12
Szadółki Obwodnica (n/ż)10:13
Przywidzka10:15
Szadółki10:16
Leszczynowa10:18
Lawendowe Wzgórze
 
10:19
0 min.
 
Ujeścisko10:223 min.
 
Kielecka10:245 min.
 
Przemyska10:267 min.
 
Wilanowska10:289 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:2910 min.
 
Emaus10:3213 min.
 
Siedlce10:3314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy