Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Otomin - Pętla15:32
Otomin Sarnia15:34
Otomin Dziewicza (n/ż)15:36
Lubowidzka (n/ż)15:37
Szadółki Obwodnica (n/ż)15:38
Przywidzka15:41
Szadółki15:42
Leszczynowa15:44
Lawendowe Wzgórze
 
15:45
0 min.
 
Ujeścisko15:494 min.
 
Kielecka15:516 min.
 
Przemyska15:538 min.
 
Wilanowska15:5510 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:5611 min.
 
Emaus15:5914 min.
 
Siedlce16:0015 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy