Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Otomin - Pętla05:02
Otomin Sarnia05:04
Otomin Dziewicza (n/ż)05:06
Lubowidzka (n/ż)05:07
Szadółki Obwodnica (n/ż)05:08
Przywidzka05:09
Szadółki05:10
Leszczynowa05:11
Lawendowe Wzgórze
 
05:12
0 min.
 
Ujeścisko05:153 min.
 
Kielecka05:175 min.
 
Przemyska05:197 min.
 
Wilanowska05:208 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:219 min.
 
Emaus05:2311 min.
 
Siedlce05:2412 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy